Ігровий автомат Dragon Sisters

dragon sisters

Компанія Push Gaming пропонує гравцеві пережити історію на ігровому автоматі Dragon sisters, де дві головні героїні борються зі справжнім драконом. Користувачеві доведеться допомогти двом дівчатам перемогти відразу двох монстрів, щоб отримати за свою мужність хороші ігрові виплати. Грайте на ігрових автоматах абсолютно безкоштовно і без реєстрації в режимі онлайн на нашому сайті.

Грати безкоштовно на автоматі Dragon sisters

Зовнішній вигляд ігрового автомата Драконьи сестри нагадує скоріше якусь комп’ютерну гру, і не створює враження, що користувачеві доведеться лише обертати барабани. На задньому плані можна розгледіти безпосередньо невеликий замок, які і охороняють небезпечні істоти. Dragon sisters володіє чудовим графічним оформленням. Для того, щоб зустрітися безпосередньо з головними персонажами і подивитися, на що дійсно кожен з них здатний, необхідно просто потрапити в бонусний тур на ігровому автоматі. Також розробники підготували яскравий музичний супровід. Dragon sisters відрізняється насиченим кольоровим оформлення, тому користувач буде насолоджуватися поєднанням яскравих і темних відтінків.

Ігровий автомат Dragon Sisters (Сестри дракона)

Dragon sisters має всього 10 барабанів і 10 ігрових ліній Але при цьому вони порівну розділені на два ігрових поля, щоб підкреслити те, що доведеться окремо боротися з кожним монстром.

Панель управління ігрового автомата відповідає спільно за кожне ігрове поле. Перед стартом варто подбати про розмір ставки і виставити її на бажаний рівень – bet. Ігрові лінії активні всі, тому їх немає необхідності виставляти. Для того, щоб перевести всі показники на максимальний рівень, потрібно скористатися опцією max bet. Центральна клавіша відповідає за запуск обертань в звичайному режимі. Autoplay – автоматичний старт, що дозволяє вказати точну кількість автоматичних спинив. Info – звід всіх ігрових правил Dragon sisters, де також є всі ігрові коефіцієнти по кожному символу.

Ризик-гра на ігровому автоматі не передбачена.

Ігровий автомат Dragon Sisters (Сестри дракона)

Спеціальні символи на автоматі Dragon sisters

  • Вайлд виконує функції заміни інших знаків, що призводить до формування виграшних комбінацій. За власні комбінації йдуть нарахування непоганих ігрових бонусів.
  • Є кілька спеціальних знаків у вигляді червоного і синього драконів – перший просто сприяє тому, що нижня ігрове поле заповнюється Вайлд, після чого дається одне безкоштовне обертання.
  • Синє чудовисько принесе також Респін і кілька додаткових диких знаків.
  • Поява кожного спеціального символу запускає кілька анімаційних вставок.

Dragon sisters підготує оригінальний ігровий процес шанувальникам ігрових автоматів в Україні .