Ігровий автомат Gems of the Gods

gems of the gods

Виявляється, Олімп, де живуть всі Боги може бути ближче, ніж здається. Компанія Push Gaming випустила Gems of the gods, який поєднує в собі геометричну тематику, а також справжній світ Богів. Дана модель має шалено великим відсотком віддачі, так як божественні істоти завжди добрі до тих, хто їм добре служать на ігрових автоматах грати безкоштовно і без реєстрації.

Грати безкоштовно на автоматі Gems of the gods

На інтерфейсі ігрового автомата складно не помітити палац, до якого і повинен дістатися користувач для того, щоб забрати свій головний ігровий приз. Графіка Gems of the gods просто чудова, все елементи представлені в тривимірному форматі. Для того, щоб побачити все, на що здатні могутні створення, необхідно зібрати вдалу комбінацію. Музичний ряд неймовірний на ігровому автоматі. Весь зовнішній вигляд оповитий рожевим кольором. Символи Gems of the gods мають вигляд різних геометричних фігур, пофарбованих у різні кольори.

Ігровий автомат Gems of the Gods

Структура Gems of the gods відсутня, так як розробники вирішили повністю відмовитися від ігрових ліній або барабанів. Всього, що необхідно зробити, щоб зібрати виграшну комбінацію – отримати мінімум 3 однакових символу.

Система управління ігрового автомата володіє невеликою кількістю функціональних клавіш. Для того, щоб запустити обертання в звичайному режимі, потрібно натиснути на центральну клавішу. Для запуску автоматичних обертань необхідно скористатися опцією autoplay. Регуляція розміру ставки – bet. Є опція максимальної ставки, яка переводить всі показники на максимальний рівень – max bet. Info – окремий розділ з усією потрібніший інформацією про Gems of the gods; там же можна подивитися всі можливості кожного спеціального знака.

Ігровий автомат не порадує наявністю туру на подвоєння – в апаратах від Push Gaming ризик гри не буває.

Ігровий автомат Gems of the Gods

Спеціальні символи на автоматі Gems of the gods

Спеціальним знаком є сфера з блискавкою, що з’являється тільки на парних барабанах. Вона запускає спеціальну функцію, яка активує розряд блискавки, що дозволяє деяким знакам стати однаковими.

Скаттер є логотип з монетою. Він запускає бонусний тур, де дається відразу 5 вільних обертань. При цьому Скаттер починає виконувати фукнции Вайлда і залишається на ігровому полі. Також ще додатково з’являється кілька диких символів.

Разом з Gems of the gods не важко уявити, наскільки великий куш вдасться зібрати геймеру. Ігровий автомат запам’ятається кожному геймеру не тільки функціоналом, але і оформленням як і багато ігрові автомати в Україні