Ігровий автомат Golden Farm

golden farm

Ігрові автомати з зоологічної тематикою гаряче полюбилися самої різношерстої користувальницької аудиторії. А тому дуже закономірно, що компанія Push Gaming вирішила не відставати від трендів і представила абсолютно приголомшливий ігровий автомат Golden Farm, грати на якому можна безкоштовно і без реєстрації. Це дуже гарний і милий відіслати, який готовий користувачів познайомитися з мешканцями сімейної фазенди і з її атмосферою.

Візуально ігрові автомати Україна на гроші Golden Farm виглядає тепло і сонячно. Це заслуга правильно підібраною палітри відтінків, що використовувалася при промальовуванні всіх деталей інтерфейсу. До слова, деталізація в ігровому Відеослоти на високому рівні. Фон представлений у вигляді пейзажу з фермою, а ось весь передній план зайняло прозоре ігрове поле.

Ігровий автомат Golden Farm

Грати безкоштовно на автоматі Golden Farm

До його складу увійшли звичні барабани в кількості 5 штук, а також уп’ятеро більше активних ліній. Ігровий простір обрамлено красивою дерев’яною рамкою із зображеним логотипом Golden Farm у верхній частині. Всі ігрові символи піднесені в форматі дарів природи і представників фауни, а також керують цим господарством. Як і належить ігровому автомату, за будь-якої картинкою закріплені індивідуальні коефіцієнти.

Суть управління настройками ігрового слота полягає виключно в налаштуванні ставки і регулюванні режиму обертання. Всі інші показники фіксовані, і контролю з боку гемблер ніяк не піддаються. Панель управління допоможе підігнати базові параметри відповідно до особистих переваг і можливостями. Призові ланцюжка в цьому ігровому автоматі будуть завжди починатися з лівих осередків, і складатися мінімум з трьох продубльованих іконок.

Ігровий автомат Golden Farm

Бонусна функція на автоматі Golden Farm

Ігровий елемент вайлд в автоматі стекірованний, що в рази підвищує його цінність. Дикий знак буде заповнювати прогалини в окремих комбінаціях, є потенційно виграшними. Є тут ще й бонусна функція, іменована Replicating Reels. Суть її в наступному: перед кожним спіном одна колонка буде підсвічена; якщо в ній з’являться однакові картинки, то станеться дублювання на сусідні осередки; коли в цій справі вайлд бере участь, слотом запускається ре-спин.

Гра Golden Farm – дуже веселу розвагу з приголомшливою атмосферою. Тут створені максимально сприятливі умови для продуктивного проведення часу.