Ігровий автомат Hockey Hero

hockey hero

Хокейні матчі збирають не менше шанувальників, ніж той же футбольний. А ось, можна грати, ігрові автомати онлайн Україна на гривні з телефону можна грати, з подібними тематиками, то кількість фанатів різко зростає. Компанія Push Gaming випустила модель Hockey hero, де пропонує геймеру теж взяти в руки ключку, щоб спробувати відбити кілька шайб. Точне попадання в ворота обіцяє хорошими ігровими виплатами. Грайте на автоматі абсолютно безкоштовно і без реєстрації в режимі онлайн на нашому сайті.

Грати на автоматі Hockey hero

Ігровий автомат має фантастичним оформленням. Гравець потрапляє в справжній льодовий палац, де вже все готово до того, щоб зробити перший кидок. Гра почнеться на Hockey hero тільки після того, як користувач запустить перший обертання. Графіка сучасна і якісна, і всі елементи представлені в тривимірному форматі. Є відмінний музичний супровід, завдяки якому весь ігровий процес проходить максимально непомітно. Головні персонажі на ігровому автоматі з’являються тільки після випадання вдалої комбінації. Колірна гамма Hockey hero виглядає насичено.

Ігровий автомат Hockey Hero

Hockey hero володіє 5 барабанами і 40 ігровими лініями

Система управління ігрового автомата максимально спрощена для зручності, щоб навіть звичайний геймер зміг легко з нею впоратися. Є два режими запуску обертань: звичайний – центральна клавіша, а також автоматичний – autoplay, що дозволяє перевести спини на автоматичний режим. Розмір ставки регулюється клавішею bet. Всі ігрові лінії беруть участь у формуванні виграшних комбінацій. Max bet переводи всі показники на максимальний рівень. Є окремий інформаційний розділ Hockey hero, де геймер легко знайде все ігрові правила – info.

Ризик-гри не передбачається на ігровому автоматі як і багато ігрові автомати безкоштовно. Золотий кубок виступає в ролі Вайлда, що заміняє всі інші символи, що призводить до доповнення неповних виграшних комбінацій.

Ігровий автомат Hockey Hero

Бонусний тур на автоматі Hockey hero

Ворота виступають в якості Скаттер, що активує бонусний тур, де можна отримати одразу 5 фріспінов. Також не всі знаки при цьому залишаться на ігровому полі, а тільки кілька, що збільшить шанс на отримання виграшної комбінації. Під час безкоштовних обертань активний додатковий множник.

Функція Hold and Respin запускається тільки після того, як весь 1 барабан заповнює головним гравцем. Після цього користувач отримує одне безкоштовне обертання, і все Вайлд фіксуються в своїх осередках.

Hockey hero покаже, як можна по-справжньому грати в хокей.