Ігровий автомат Humpty Dumpty

HUMPTY DUMPTY

Дурниця – це гумористичний персонаж з англійської літератури. Він смішний і незграбний. Біля даного забавного істоти завжди крутила свита, звеселяючи оточуючих. Компанія Push Gaming вирішила по-своєму інтерпретувати цю популярну серед дітей історію, і створила ігровий автомат Humpty Dumpty, грати на якому можна безкоштовно і без реєстрації. Сюжет тут точно такий же, як і в однойменному віршику. А тому гравці, які не знайомі з віршем, обов’язково повинні прочитати його, щоб розуміти авторську задумку представленого ігрового автомата. Також на ігровому порталі Готслот доступні та інші ігри в ігрові автомати безкоштовно без реєстрації.

Всі ми пам’ятаємо дитячий віршик, мабуть, і розробники Пуш Геймінг його згадали, і створили відмінний слот на його основі 🙂

Дурниця
Сидів на стіні.
Дурниця
Звалився уві сні.
Вся королівська кіннота,
вся королівська рать
Не може Шалтая,
Не може Болтая,
Шалтая-Болтая,
Болтая-Шалтая,
Шалтая-Болтая зібрати!

Ігровий автомат Humpty Dumpty (Дурниця)

Грати безкоштовно на автоматі Humpty Dumpty

Візуально ігровий автомат Humpty Dumpty наповнений дуже професійно. Дизайнери зробили акцент на приглушених лілово-рожевих відтінках, що створюють вечірню атмосферу. На задньому фоні ледве-ледве проглядається локація невеликого міста, в той час як передній план займає велике і яскраве ігрове поле. Воно володіє 5-барабанної структурою і пропонує користувачам зіграти на 25 постійно активних лініях. У потрібний момент ігрового дійства лінії будуть підсвічені разом з призовий комбінацією. До слова, остання може сформуватися з персонажів оригінальної історії, різноманітної ігрової атрибутики та стилізованих відповідно до авторської задумом гральних карт.

Ігровий автомат Humpty Dumpty (Дурниця)

Управління в Humpty Dumpty більш ніж просте. Все, що доведеться зробити користувачу перед початком ігрового дійства, задати показник ставки кнопкою bet. Після цього настає черга вибору режиму обертань, який може бути ручним і автоматичним. У момент побудови виграшних комбінацій все буде відбуватися виключно в напрямку зліва направо. При цьому має брати участь мінімум 3 ідентичні ігрові картинки, що призведе до отримання відповідної винагороди.

Спеціальні символи на автоматі Humpty Dumpty

Вайлд в ігровому автоматі призначається для заміни інших іконок, що призводить до доповнення потенційно виграшних збігів. Також, після активності дикої картинки ігровим відіслати запускається ре-спин. Обертання можуть продовжуватися при певних умовах, зазначених в самому ігровому слоті. Скаттер в ігровому Відеослоти може активувати 6 безкоштовних спинив. При накопиченні сердечок під free-spins може з’явитися колонка, повністю заповнена елементами wild.

Ігровий автомат Humpty Dumpty може спокійно претендувати н звання кращого азартного розваги в персональних списках величезної кількості гемблеров. Тут є все необхідне для того, щоб відчувати себе комфортно і впевнено!