Ігровий автомат Peter and the Lost Boys

PETER AND THE LOST BOYS

Peter and the Lost Boys – вигаданий друг хлопчаків! На цей раз виробника ігрових автоматів Push Gaming надихнула відома історія про Пітера Пена – літературного героя, страшенно не бажали ставати дорослим. Слот Peter and the Lost Boys, в основу якого закладена улюблена з дитинства тематична лінія, відрізняється колоритним оформленням. Грайте в найкращі ігрові автомати Україна абсолютно безкоштовно і без реєстрації в режимі онлайн на нашому сайті.

Ігровий автомат Peter and the Lost Boys

Грати безкоштовно на автоматі Peter and the Lost Boys

Головна ігрова локація – фантастична поляна неймовірної краси, де розташовується величезне дерево. Відчуття таємничості і загадковості обіцяє легкий напівтемрява заднього плану і розмиті, немов туманні відтінки синього. Розробники вміло використовують анімаційні ефекти, «мультяшних» графіком.
Символьний ряд ігрового автомата являє собою характерні портрети хлопчиків, кожен з яких має власний вдачею і унікальними рисами. Також присутні карткові номінали.
Технічні характеристики пятібарабанного ігрового автомата включають 25 фіксованих ліній. Геймеру потрібно призначити ігрові кредити і вибрати їх номінал. Натискання на кнопку з круглими стрілками запускає обертання; доступний і автоматичний режим. Користувачеві потрібно формувати призові комбінації з ідентичних картинок, що вишикувалися безперервно від першої смуги. Таблиця виплат підкаже правила ігрового автомата і ігрові коефіцієнти.

Ігровий автомат Peter and the Lost Boys

Спеціальна символіка на автоматі Peter and the Lost Boys

Спеціальна символіка є справжньою окрасою відіслати. Wild, візуалізовані у вигляді хлопчини на зеленому тлі, замінює прості картинки. Якщо ж більше двох диких з’являються на довільних позиціях ігрового поля, то дані елементи з’єднує світиться нитка – доріжка, перетворюючи в Wild всі інші символи, що знаходяться між ними. Це дарує колосальні можливості для складання призових поєднань. У ролі розкиду – чарівне дзеркало, що з’являється лише на непарних смугах.
Зайнявши зазначені позиції, дзеркала запускають міні-раунд «Вибір феї». Геймер отримує 5 безкоштовних обертань, однак перед цим подарунком піде знайомство з феями – потрібно вибрати одну з шести чарівниць, безоплатно приносять подарунки. Серед приємних сюрпризів Peter and the Lost Boys – моментальні кредити; додатковий дикий; повторний запуск фріспінов. Вибір здійснюється до появи оповіщення про початок раунду. Однак максимальне значення мультиплеєра не перевищує х10, а загальне число безкоштовних спинив досягає 25.
Ігровий автомат привертає яскравою візуалізацією цікавою та неординарною тематики, занурюючи гравця в дитинство і даруючи щедрі бонуси!