Ігровий автомат Power Force Heroes

POWER FORCE HEROES

Герої з незвичайними здібностями давним-давно асоціюються у людей з фільмами по Коміскі. Однак, компанія Push Gaming прийняла рішення розбавити низку коміксних історій і представила тематичні ігрові автомати безкоштовно і реєстрації Power Force Heroes, грати на якому можна безкоштовно і без реєстрації. В даному випадку сюжет розповість про команду супер героїв, здатних врятувати весь світ від небезпеки. Нові особі в парі незвичайних людей привнесуть нотку новизни і змусять навіть найдосвідченіших гравців затамувати подих.

Ігровий автомат Power Force Heroes

Грати безкоштовно на автоматі Power Force Heroes

Візуальна складова у ігрового автомата виконана на найвищому рівні. Дизайнери постаралися додати ігровій атмосфері свого неповторного шарму, і у них це чудово вийшло. При промальовуванні інтерфейсу ігрового автомата використовували переважно холодні відтінки. Локація у вигляді бази ключових персонажів ідеально поєднується в ігровим полем. Останнє, до речі, в автоматі носить 5-барабанний формат і має на увазі наявність 25 нерегульованих активних ліній. Ігровий символікою в представленої історії стануть стилізовано піднесені гральні карти, хлопці з надсилою. Для всіх зображень передбачаються індивідуальні коефіцієнти, які відіграють ключову роль у формуванні нагород.
Керувати налаштуваннями ігрового слота буде дуже просто, адже в нижній частині базового екрану закріпилася панель контролю. Кнопки ставок і запуску ігрових барабанів допоможуть гемблер вчинити відповідні дії і насолодитися комфортним проведенням часу. Що стосується специфіки формування виграшних комбінацій, то тут немає ніяких нюансів. Все досить просто: випад починається з лівих осередків і будуватися мінімум з 3 дубльованих іконок.

Ігровий автомат Power Force Heroes

Бонусні знаки на автоматі Power Force Heroes

В ігровому автоматі присутні особливо великі картинки, здатні зайняти квадрат розміром 3 × 3 позиції. Вони прораховуються окремо і приносять гравцям особливо великі призи. Вайлд в Power Force Heroes випадає смужками і супроводжує заповнення прогалин в потенційно вигідних випадах. Є в ігровому слоті і два джекпоту, розіграшу яких сприяють 2 відповідних додаткових елемента. Бонусний знак запустить призовий рівень, де гемблер потрібно брати участь в особливих фрі-спина. Ще один блок безкоштовних обертань запускається у вигляді супер-раунду без участі гральних карт.

Power Force Heroes – оригінальний ігровий автомат, яке припаде до душі всім шанувальникам нестандартного контенту.