Ігровий автомат Star Fall

star fall

Компанія Push Gaming, слідуючи негласно усталеним в розважальному гемблінг традиціям, представляє чудовий ігровий автомат Star Fall з фруктовою тематикою, грунтовно розбавивши її небаченими можливостями. І якщо на перший погляд автомат здається звичним, то, запустивши барабани, користувач розуміє, що від класики тут залишилися тільки картинки з фруктовим міксом. Грайте на ігрових автоматах абсолютно безкоштовно і без реєстрації в режимі онлайн.

Грати безкоштовно на автоматі Star Fall

Крім реалістично намальованих вишень, кавунів, винограду, лимонів, є не менше шановані зображення золотих дзвонів і діамантів. Доповнюють базовий комплект автомата карткові номінали. Яскравість ілюстрацій особливо впадає в очі на тлі темно-синьої локації, виконаної в мозаїчному стилі. Гра проходить на 5 барабанах, ліній досить багато – 25, вони діють постійно. Спеціальні елементи, підтверджуючи назву автомата, демонструють ілюстрації із зірками – на Вайлд в загадкової галактичної серпанку, на Скаттер – на монеті.

Ігровий автомат Star Fall

Ставку можна вибрати за допомогою зручної панелі керування автомата, таблиця виплат показує коефіцієнти виграшних комбінацій в прямій залежності від суми, поставленої на кін. Нарахування призу відбувається в автоматичному режимі, коли 3 або більше рівноцінних елементи утворюють ланцюжок, точно збігається з конфігурації з ігровою смугою, напрямок послідовності – зліва направо.

Wild і Scatter своєю появою відчутно впливають на хід ігрового процесу автомата. Вайлд є в трьох центральних вертикалях, його завдання – замінювати рядові значки, допомагаючи їм вибудовувати оплачувані композиції. Крім того, після нарахування виплат котушка з Вайлд прокручується на одну позицію вгору, даючи користувачеві додатковий шанс на створення призовий комбінації.

Ігровий автомат Star Fall

Спеціальні символи на автоматі Star Fall

Скаттер можна споглядати лише на центральному барабані, він з’являється по кілька штук підряд. Якщо весь стовпець займають символи розкиду, стартує 6 фрі-спинив з особливими умовами. У котушках 2, 3 і 4 випадають монетки, які враховуються під ігровим полем автомата. Як тільки їх накопичується 3 штуки, відповідна вертикаль стає дикої до кінця безкоштовної сесії. Розробники використовували в грі масу класичних символів: фрукти і ягоди, дзвіночок, номінали карток і так далі.

При всій заїжджені «фруктової» теми авторам вдалося створити в захоплюючому ігровому автоматі Star Fall інтригуючу атмосферу, обумовлену приголомшливими здібностями Wild і Scatter:

  • Wild (зірка) є лише на 2, 3 і 4 барабанах і на диво не оплачується, зате підміняє інші символи для складання призових комбінацій по ним.
  • Scatter (монета) випадає довгою простирадлом виключно на середньому, 3-м барабані, і варто йому заповнити всі 3 осередки – запускаються фріспіни.

Детальна інформація про символи є в таблиці символів нижче, а про призових і бонусних комбінаціях читайте нижче.

Бонусні ігри ігрового автомата Зорепад

Відео-слот Star Fall здатний порадувати гемблеров незвичайними бонусами:

  1. Falling Wilds Respin – якщо на барабанах випаде хоч один вайлд, то спочатку нараховуватися всі належні виплати, а потім барабан з Wild безкоштовно прокручується ще на одну позицію вниз, даючи шанс випадання новим виграшним комбінаціям.
  2. Free Spins – відвідувач клубу отримує шість безкоштовних обертань барабанів по зробленій перед цим ставкою. На трьох середніх колонках випадають монети, які накопичуються над барабанами, і коли в одній з них буде три монети – весь барабан наповнюється дикими символами (Wild), які залишаються там до закінчення безкоштовних спинив.

Більш докладно бонуси описані в довідці, яку можна викликати під час гри на апараті.

Джек-поти і гра на подвоєння в зорепад

У Star Fall відсутня джекпот і, як і в інших іграх від Пуш Геймінг, немає ризик-гри на подвоєння.

Інтерфейс ігрового автомата Star Fall

Панель управління ігрового апарату Зорепад інтуїтивно зрозуміла будь-якою мовою завдяки візуально зрозумілим іконка і вкрай малій кількості написів:

  • Balance – поточна сума на рахунку;
  • Win – виграш за останній спин;
  • Total Bet – вибір поточного розміру ставки.

Кнопки початку обертань, активації Автогри і виклику меню позначені логічними іконками. В меню є підрозділи з таблицями виплат, правилами і всіма параметрами, можна налаштувати звук гри, автоматичний режим і розмір самого апарату. Завантажувати автомат Star Fall немає необхідності – гра комфортно запускається в браузері.

Отже, головна фішка ігрового автомата Зорепад – навороти спеціальних знаків, які запускають повторні обертання і раунди безкоштовних спинив з ще більш унікальними можливостями, що робить їх дуже привабливими. Звичайно випадають спеціальні символи не так часто, як хотілося б, але таки випали комбінації оплачуються по дуже цікавим для гравця коефіцієнтами.

В цілому гра Зорепад володіє досить середнім рівнем дисперсії, зате має непоганий показник повернення грошей як і багато ігрові автомати онлайн в Україні.

Де можна зіграти в Зорепад

Випробувати відіслати абсолютно безкоштовно можна в нашому клубі Готслот, а потім вже зіграти в Star Fall на гроші в різних онлайн казино з софтом від Push Gaming, випробуйте всі стратегії гри на автоматі Star Fall у нас і збудуйте виграшну стратегію. А погравши – не полінуйтеся відписатися в коментарях і оцінити автомат за 5-бальною шкалою, натиснувши на одну з 5 зірочок нижче.